Warning: include(/123605): failed to open stream: No such file or directory in /home/users/darko/public_html/wp-includes/class-wp.php on line 786

Warning: include(): Failed opening '/123605' for inclusion (include_path='.:/usr/multiphp/php7.4/usr/share/php:/home/lib/php7.4:/home/lib/php7.4/pear') in /home/users/darko/public_html/wp-includes/class-wp.php on line 786
O firmie - Produkcja kotłów DARKO

Witamy na stronie ZPU DARKO s.c.

Nasze produkty charakteryzują się estetyką i wysokim standardem wykonania. Ponad 30 lat doświadczenia to gwarancja Państwa satysfakcji i spełnienia wszelkich wymagań!

O firmie

Zakład Produkcyjno-Usługowy DARKO , Dariusz Konieczny powstał dn. 02 maja 1990 roku. Dzięki pomocy udzielonej mi przez mojego ojca Józefa Koniecznego w zakresie technicznym, mentalnym oraz finansowym, mogłem kontynuować i rozwijać produkcję „stalowych urządzeń grzewczych na paliwa stałe”. Nadmienić należy, iż tata był jednym z pierwszych uczestników szkolenia zorganizowanego przez Sp. Rzemieślniczą „Usługa” w Olsztynie, które obejmowało – budowę, przeznaczenie i prawidłowe zasady eksploatacji kotłów co. Z biegiem lat rozwijałem produkcję, wprowadzałem pewne modyfikacje w budowie i wyglądzie kotłów oraz pozyskiwałem nowych klientów. Ciągle rosnąca liczba zamówień wymusiła potrzebę zatrudnienia nowych pracowników, i w konsekwencji, rozbudowę zakładu, a także reorganizację bazy maszynowej.

 

Na terenie przemysłowy (ok. 1 ha łącznej powierzchni)  w gminie Jonkowo, powstał nowy zakład produkcyjny, który funkcjonuje; w tej lokalizacji, od przeszło 20 lat. Myślę, iż ponad 35 lat działalności (terminowałem u taty 2 lata i zdałem egzamin czeladniczy), to wystarczająca rekomendacja dla nowych i starych Klientów.

Wykonujemy również kotły na indywidualne zamówienie.
Masz specjalne wymagania? Zadzwoń: 601 636 812.